Jesteśmy firmą rodzinną i od początku istnienia świadczymy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Ponad 24-letnie doświadczenie w przewozie osób oraz wykwalifikowani kierowcy sprawiają, że nasi klienci czują się pewnie i spokojnie. Rodzinny charakter prowadzonej działalności wpływa na elastyczność negocjacji oraz pozwala na dokładne uzgodnienie każdego szczegółu.

Posiadamy licencję na Międzynarodowy Przewóz osób oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zajmujemy się przewozem wszelkich grup zorganizowanych na takie wyjazdy jak: wycieczki szkolne, zimowiska, zielone szkoły, wyjazdy wakacyjne, wyjazdy na imprezy kulturalne i sportowe, wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe, pielgrzymki, wystawy, konferencje i inne.
Odbiorcami naszych usług są biura podróży, instytucje państwowe, zakłady pracy, szkoły, stowarzyszenia oraz klienci indywidualni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania naszych klientów to dla nas priorytet. Autokary są dla nas nie tylko środkami transportu ale również naszą pasją, dlatego zawsze są czyste i zadbane. Podróż z nami będzie dla Państwa przyjemnością.
Posiadamy wysokopokładowe autokary turystyczne, wyposażone w klimatyzację, WC, TV, DVD, Cafe Bar, lodówkę, regulowane fotele, indywidualną wentylację oraz oświetlenie.
Pasażerowie w czasie jazdy podlegają ubezpieczeniu OC oraz NNW.